APIE MUS

Pavojingų atliekų tvarkymo licencijaUAB „Parsekas“ buvo įkurta 2003 metais. Pagrindinė įmonės veikla - užterštų vandenų ir kitų teršalų surinkimas iš laivų valstybinio Klaipėdos jūrų uosto akvatorijoje ir atliekų surinkimas iš kitų gamybinių objektų. Pagrindinės veiklos ypatumai: bendrovė surenka įvairias atliekas iš laivų Klaipėdos uoste, iš kitų gamybinių objekų ir pristato jas į utilizavimo stotis. Buitinių atliekų, naftos produktais užterštų vandenų ir kitų atliekų surinkimas vykdomas apvažiavimo būdu. Surinktos atliekos pakraunamos į specialius konteinerius, talpyklas arba į autocisternas. Apvažiavimui/surinkimui naudojamas ir vandens, ir sausumos transportas: laivai – surinkėjai, autocisternos. Darbai vykdomi visą parą.

Įmonėje dirba kvalifikuoti specialistai įgiję pavojingųjų atliekų surenkančios, vežančios, laikančios, ir apdorojančios įmonės atliekų tvarkymo profesines kvalifikacijas. Dirbame su pavojingomis ir nepavojingomis atliekomis. Teikiame aplinkos apsaugos konsultavimo paslaugas. Esame įsipareigoję aplinkai, darbuotojams ir visuomenei. Surinktas atliekas sutvarkome laikydamiesi aukščiausių Lietuvos ir ES aplinkosaugos reikalavimų.

Renkamų atliekų kiekis ir operatyvumas daro mus stiprius ir savo klientams galime pasiūlyti kompleksines bei įvairius poreikius atitinkančias paslaugas.